Naszym celem jest zadowolenie oraz
bezpieczeństwo naszych klientów.

Jesteśmy

innowacyjnym biurem nieruchomości, które każdą ofertę i każdego klienta traktuje w sposób wyjątkowy. Naszą misją jest zmiana oblicza pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Kupno
Kupno
Sprzedaż
Sprzedaż
Wynajem
Wynajem
Zajmujemy się
Idea Nieruchomości zajmuje się szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zamiany wszystkich rodzajów nieruchomości dodatkowo zajmujemy się pośrednictwem kredytowym oraz doradzamy na rynku nieruchomości.
Kto tworzy nasz zespół

Stanowimy zespół ludzi, których wielką pasją jest rynek nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że na sukces firmy składają się ludzie, którzy ją budują.

Każdy z nas jest ambitnym indywidualistą, cechuje nas pogoda ducha, otwartość na innych ludzi oraz uśmiech, który towarzyszy nam na co dzień.

O powodzeniu zawsze decyduje zaangażowanie, a to u nas jest zawsze na najwyższym poziomie. Jednak nadrzędnym celem, który nam przyświeca jest zadowolenie naszych klientów.

wyróżnia nas
Na tle konkurencji wyróżnia nas wiele cech, jednak najważniejsze z nich to:
Doświadczenie
Doświadczenie
W branży działamy od kilkunastu lat, w swojej karierze skutecznie przeprowadziliśmy wiele różnorodnych transakcji. Zaufało nam wielu klientów, których sukces jest również naszym sukcesem. Całą swoją wiedzę oraz doświadczenie pragniemy zaangażować, aby wspólnie z Tobą osiągnąć zamierzony cel.
Dyspozycyjność
Dyspozycyjność
Dbając o Twoje zadowolenie jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Możesz umówić się z nami na spotkanie w czasie i miejscu Tobie najbardziej odpowiednim. Poświęcimy Tobie tyle czasu, ile tylko będziesz potrzebował.
Jakość
Jakość

Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby, dlatego każde zadanie traktujemy indywidualnie i priorytetowo i udaje się nam sprawnie realizować założone cele. Wszystkie nasze oferty są wyjątkowo przygotowane, promowane oraz prezentowane. U nas nie ma miejsca na „bylejakość”.