Apartament w odrestaurowanej kamienicy

Mieszkanie | Sprzedaż | Szczecin

560 000 PLN

Cena
560 000 PLN
Cena za m2
7 531 PLN
Powierzchnia
74,35 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4 / 4
Numer oferty
438239

Opis

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z nowoczesnym komfortem, tworząc przestrzeń dla najbardziej wymagających koneserów.
Przestrzeń, która zachwyca - mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,35 m² (liczące w rzeczywistości blisko 90 m² powierzchni całkowitej) to majstersztyk aranżacji. Wysokie sufity i nietuzinkowy układ pomieszczeń dają poczucie niczym nieograniczonej swobody.

  • Salon z Aneksem Kuchennym: Serce domu, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością. Kuchnia w szlachetnej zabudowie, w pełni wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD, płynnie łączy się ze strefą wypoczynkową, tworząc idealne miejsce do celebrowania wspólnych chwil.
  • Sypialnia Master: Oaza spokoju z komfortowym łożem oraz przestronną, lustrzaną szafą, która optycznie potęguje wrażenie luksusu.
  • Gabinet / Pokój Gościnny: Stylowa przestrzeń idealna do pracy twórczej lub jako dodatkowa sypialnia.
  • Pokój Kąpielowy: Salon łazienkowy wykończony w szlachetnej glazurze, wyposażony w luksusową wannę narożną – prywatne SPA w domowym zaciszu.

Informacja dodatkowa:
Istnieje możliwość nabycia pełnego, widocznego na zdjęciach wyposażenia apartamentu za dodatkową opłatą.

To idealne rozwiązanie dla osób ceniących gotowe i spójne estetycznie wnętrza.
Prestiżowa Lokalizacja i Intymność - choć apartament znajduje się w samym centrum pulsującego życiem miasta, oferuje on niespotykaną ciszę i dyskrecję.
  • Otoczenie: Kameralne, zadbane podwórze oraz reprezentacyjna, odnowiona klatka schodowa podkreślają wysoki status nieruchomości.
  • Komunikacja: Bezpośrednie sąsiedztwo kluczowych punktów usługowych i kulturalnych zapewnia komfort życia na najwyższym poziomie.
Inwestycja z Duszą: Ta nieruchomość to nie tylko idealne miejsce do życia dla rodziny, ale także bezpieczna lokata kapitału. Doskonale sprawdzi się jako prestiżowy apartament na wynajem krótko- lub długoterminowy dla najbardziej wymagających najemców.
To więcej niż mieszkanie – to styl życia. Zapraszam na ekskluzywną prezentację, podczas której poczują Państwo wyjątkową aurę tego miejsca.

Elżbieta Drabiuk

Elżbieta Drabiuk

Licencja: 20682

Dodatkowe informacje

Stan prawny
Własność
Winda
Nie
Czynsz adm.
570 PLN

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Idea Nieruchomości z siedzibą przy Niemcewicza 14H, 71-520 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@idea.szczecin.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com
2) Poniższy skrypt, należy wkleić jak najwyżej w sekcji