Kupuj z nami

Kupuj z nami

DLA KUPUJĄCYCH / Najemców

Szukasz wymarzonej nieruchomości lub planujesz zainwestować w jakąś nieruchomość, to dobrze trafiłeś!!! Nasza firma pomaga w zakupie i najmie różnego rodzaju mieszkań, domów, działek, czy lokali.

Współpraca z nami to prosty sposób na wyszukanie ofert spełniających wszystkie Twoje wymagania spośród tysięcy ogłoszeń, które są codziennie publikowane, na wynegocjowanie korzystnej ceny i bezpieczne sfinalizowanie całej transakcji. To także spora oszczędność czasu, który we współczesnych realiach dla wielu jest na wagę złota.

Co dostaniesz i co zyskasz?
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo >
Dyspozycyjność
Dyspozycyjność >
Dostajesz od nas gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ nad każdą transakcją czuwa pośrednik posiadający licencję zawodową oraz jako profesjonalne biuro nieruchomości posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ponadto weryfikujemy każdą nieruchomość już na etapie pierwszego spotkania z właścicielem w celu przyjęcia jej do sprzedaży bądź wynajmu, aby wyeliminować w ten sposób niesprawdzone oferty lub niemożliwe do sprzedaży.
U nas dostaniesz agenta, który będzie opiekował się Twoją sprawą, decydując się na taką współpracę możesz liczyć na znaczącą pomoc w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Możesz umówić się każdego dnia tygodnia i godzinie, która będzie Tobie odpowiadała.
Oszczędność
Oszczędność czasu i komfort >
Wynagrodzenie
Wynagrodzenia ustalane indywidualnie >
Wybierzemy oferty dostosowane do Twoich potrzeb spośród wszystkich dostępnych na rynku, m.in. dzięki współpracy z innymi agencjami. Nie musisz każdej nieruchomości oglądać z kim innym, my pokażemy Tobie każdą ofertę! Ponadto możesz skorzystać z prostego powiadamiacza, gdzie po sprecyzowaniu kryteriów poszukiwań, na bieżąco dostaniesz aktualne oferty na e-mail.
U nas nie dostaniesz konkretnego cennika, wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie na spotkaniu. Prowizja może być ustalona procentowo lub jako konkretna kwota – sam decydujesz.
Jak wygląda współpraca z nami?
  • Porozmawiamy o Twoich potrzebach i wymaganiach.
  • Pomożemy w zbadaniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu kredytu.
  • Przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowane oferty.
  • Będziemy z Tobą w stałym kontakcie.
  • Wspólnie z Tobą odbędziemy prezentacje wybranych nieruchomości.
  • Przeprowadzimy Cię przez proces negocjacji warunków transakcji.
a to wszystko dostaniesz
ZA DARMO!!!
…. dlatego, że to my bierzemy na siebie ryzyko, płacisz dopiero za efekt, dopiero wtedy, kiedy podpiszesz umowę z właścicielem nieruchomości, którą Tobie zaprezentowaliśmy.

WSPÓLNIE Z NOTARIUSZEM I PRAWNIKIEM PRZYGOTUJEMY UMOWĘ SPRZEDAŻY/ NAJMU.

WYJAŚNIMY WSZYSTKIE SKOMPLIKOWANE KWESTIE.

BĘDZIEMY TOWARZYSZYĆ TOBIE PRZY PRZEKAZANIU KUPIONEJ/ WYNAJĘTEJ NIERUCHOMOŚCI.

Daj nam się wykazać, nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!