Sprzedawaj

Sprzedawaj

DLA WŁAŚCICIELI

Jeśli zamierzasz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość dowiedz się jak ta droga do wspólnego celu wygląda we współpracy z nami?

Najważniejszą zaletą korzystania z pomocy naszego biura nieruchomości jest ogromna oszczędność czasu i świadomość, że oddajesz swoją nieruchomość profesjonalistom, którzy pomogą Tobie je sprzedać lub wynająć bez stresu. Bo zarówno sprzedaż, jaki i wynajem nieruchomości wymaga zaangażowania na każdym jej etapie – od wstępnej wyceny do zawarcia umowy.

Co dostaniesz i co zyskasz?
Oszczędność
Oszczędność czasu i komfort >
Dyspozycyjność
Przyspieszenie procesu sprzedaży/wynajmu >
Oszczędzasz czas i zyskujesz komfort oraz spokój, ponieważ to my szukamy klientów, tworzymy i wystawiamy ogłoszenia, informujemy potencjalnych klientów o wszystkim, czego chcą dowiedzieć na temat Twojej nieruchomości, a w konsekwencji sporządzamy umowy i dopinamy transakcje na ostatni guzik.
Dzięki nam możesz szybciej sprzedać/wynająć swoją nieruchomość, ponieważ posiadamy bazę osób zainteresowanych, którzy w każdej chwili mogą być gotowi kupić/wynająć Twoją nieruchomość, wiemy w jaki sposób i gdzie ją wypromować, a ponadto współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu Twoja oferta trafia do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo >
Wynagrodzenie
Wynagrodzenia ustalane indywidualnie >
Dostajesz od nas gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ nad każdą transakcją czuwa pośrednik posiadający licencję zawodową oraz jako profesjonalne biuro nieruchomości posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ponadto weryfikujemy każdego potencjalnego kupca, za każdym razem sprawdzając jego dowód osobisty jeszcze przed wizytą, aby wyeliminować nieuczciwe osoby.
U nas nie dostaniesz konkretnego cennika, wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie na spotkaniu. Prowizja może być ustalona procentowo lub jako konkretna kwota – sam decydujesz.
Jak wygląda współpraca z nami?
  • Wspólnie z Tobą opracujemy najlepszą strategię sprzedaży/wynajmu.
  • Przygotujemy ofertę, aby prezentowała się wyjątkowo.
  • Pomożemy w skompletowaniu wymaganych dokumentów.
  • Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową Twojej nieruchomości.
  • Dokonamy szerokiej promocji Twojej oferty w wielu środkach masowego przekazu.
  • Będziemy z Tobą w stałym kontakcie.
  • Zaprezentujemy Twoją ofertę każdemu zainteresowanemu klientowi.
  • Pomożemy w negocjacji warunków transakcji.
a to wszystko dostaniesz
ZA DARMO!!!
…. dlatego, że to my bierzemy na siebie ryzyko, płacisz dopiero za efekt, dopiero wtedy, kiedy podpiszesz umowę z naszym klientem kupującym.

WSPÓLNIE Z NOTARIUSZEM I PRAWNIKIEM PRZYGOTUJEMY UMOWĘ SPRZEDAŻY/ NAJMU.

WYJAŚNIMY WSZYSTKIE SKOMPLIKOWANE KWESTIE.

BĘDZIEMY TOWARZYSZYĆ TOBIE PRZY PRZEKAZANIU KUPIONEJ/ WYNAJĘTEJ NIERUCHOMOŚCI.

Daj nam się wykazać, nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!