O nas

Zajmujemy się

Zajmujemy się pośrednictwem w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości: lokalowych, gruntowych oraz użytkowych. Świadczymy usługi w zakresie pozyskania kredytów oraz ubezpieczeń.

Duże doświadczenie w zakresie nieruchomości

Duże doświadczenie w zakresie nieruchomości

Posiadamy bardzo duże, kilkunastoletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie rynku nieruchomości. Działalność naszego biura nieruchomości opiera się na szczególnej staranności przy realizacji przyjętego zlecenia. Od lat współpracujemy z szczecińskimi biurami nieruchomości w zakresie sprzedaży i wynajmu. Jesteśmy członkami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości (ZSPON), należymy również do Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert (ZSWO) co ułatwia nam komunikację wewnętrzną oraz sprawniejszą realizację Państwa zleceń.
Pracownicy naszego biura wkładają w swoja pracę nie tylko swój czas i wiedzę, ale również serce. Wiemy jak ważne jest zaufanie i jak ciężko na nie zapracować- dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby budować trwałe i przyjazne relacje z naszymi klientami.

Duże doświadczenie w zakresie nieruchomości

Bezpieczeństwo

Klienci korzystając z naszych usług mogą czuć się w pełni bezpiecznie - Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości, posiadamy ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. 

Bezpieczeństwo

Wzajemny szacunek i zaufanie, profesjonalizm i uczciwość to fundamenty naszej marki.

/media/1440/banery/20210807_160228_450927.png

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania

z usług w jednym z naszych biur

ul. Niemcewicza 14h
71-520 Szczecin

ul. Duńska 104/u4
 71-795 Szczecin